Novoletno srečanje

POROČILO O OBDARITVI OTROK

Tudi letos je naša podružnica za celiakijo v nedeljo, 11.12. 2016 organizirala novoletno obdaritev otrok.

Srečanje otrok z Dedkom Mrazom je potekalo v telovadnici OŠ Miran Jarca v Ljubljani. Malo pred deseto uro so se otroci s svojimi starši začeli zbirati. Ob prihodu so se posladkali z bomboni in si izbrali raznobarvne magnetke, starši pa so prejeli bon za lokal Cojzla v ljubljanskem BTC-ju, kjer strežejo samo brezglutensko hrano. Ob desetih se je začela predstava čarovnika Joleta Coleta. Otroke je malo manj kot uro zabaval s svojimi čarovniškimi triki. Po končani predstavi so otroci priklicali še dedka Mraza. Vsakemu otroku je dedek Mraz izročil vrečko z darili in se z njimi tudi slikal.

POROČILO O NOVOLETNEM SREČANJU ODRASLIH ČLANOV

Še isti dan smo se z odraslimi člani naše podružnice srečali kot vsako leto popreje v Kmečkem hramu. Za prijetno zvočno kuliso je poskrbel še vedno mlad Tomo Jurak. V odsotnosti predsednika podružnice je zbrane člane in članice pozdravila sekretarka Ksenija Pečnik, ki naj je zaželela prijetno druženje in srečno novo leto 2017. Po okusnem kosilu smo se posladkali še z novoletno torto, ki nam jo je pripravila slaščičarna Lincer.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami